Мала академія наук


Мала академія наук України (далі МАН) - освітня система, яка забезпечує організацію і координацію науково-дослідницької діяльності учнів, створює умови для їх інтелектуального, духовного, творчого розвитку та професійного самовизначення, сприяє нарощуванню наукового потенціалу країни

З 1980 р. на Станції юних техніків м. Ізмаїл була створена філія Одеського відділення Малої академії наук України.

МАН - це середовище для талановитих дітей. Унікальна освітня система, що забезпечує організацію і координацію науково-дослідницької діяльності учнів, створює умови для їх інтелектуального, духовного, творчого розвитку та професійного самовизначення, сприяє нарощуванню наукового потенціалу 

Для багатьох вчених шлях у велику науку починався з шкільних олімпіад, гуртків юних хіміків, фізиків, авіамоделістів, судно моделістів, конструкторів.

Таким чином, обдаровані діти були об'єднані під егідою СЮТ. Нашій країні необхідно готувати інтелектуальну еліту, щоб наукові кадри змогли відповідати самим вищим стандартам.

Тому філія МАН СЮТ підтримує прагнення до знань юних академіків. 

25 лютого 2021 року розпочинається ІІ (обласний) етап Малої академії наук України. В цьому році конкурс-захист проходить в онлайн-форматі.